1 czerwca br. rusza rekrutacja na studia w roku akademickim 2025/2026. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną i do aplikowania na wybrane kierunki studiów.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie dokumenty związane z procesem rekrutacyjnym na studia należy składać wyłącznie w siedzibie Uczelni Jana Wyżykowskiego na ulicy Skalników 6B w Polkowicach.

Dokumenty należy dostarczać osobiście w godzinach pracy Biura Obsługi Studenta.

Godziny otwarcia Biura Obsługi Studenta (BOS):

Poniedziałek: 7:00 – 15:00**

Wtorek: 7:00 – 15:00

Środa: 7:00 – 17:00

Czwartek: 7:00 – 15:00

Piątek: 7:00 – 15:00

Sobota i niedziela: 8:00 – 14:00** Biuro czynne w weekendy wyłącznie podczas zjazdów

 **Godziny pracy obowiązują w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia

Należy przynieść ze sobą komplet wymaganych dokumentów oraz wyniki matury.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rekrutacji prosimy skontaktować się z Biurem Obsługi Studenta.

Prowadzimy nabór na następujące kierunki:

Studia licencjackie (I stopnia):
Administracja
Pedagogika
Zarządzanie

Studia inżynierskie (I stopnia):
Informatyka
Górnictwo i geologia
Logistyka
Mechatronika
Zarządzanie i inżynieria produkcji
Inżynieria mechaniczna

Studia magisterskie (II stopnia):
Górnictwo i geologia
Psychologia (jednolite 5-letnie)
Zarządzanie
Inżynieria mechaniczna

Opłata wpisowa na naszej uczelni wynosi 0 zł.

Rejestracja kandydatów odbywa się 2 etapowo: elektronicznie za pośrednictwem systemu teleinformatycznego Uczelni, a następnie osobiste złożenie kompletu wymaganych dokumentów w dziekanacie w siedzibie głównej w Polkowicach.

Wszystkie informacje o terminach, opłatach, potrzebnych dokumentach znajdują się na stronie w zakładce Zasady rekrutacji .