Studia na kierunku ZARZĄDZANIE są DOBRYM wyborem z kilku powodów. Poznaj korzyści!

  1. Uniwersalność – to kierunek, który daje możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności przydatnych w różnych dziedzinach i branżach. Zarządzanie jest nieodłącznym elementem każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości czy sektora, więc absolwenci studiów z zarządzania mają szerokie spektrum możliwości zawodowych.
  2. Rozwój umiejętności – studia pomagają w rozwinięciu umiejętności, które są cenne nie tylko w świecie biznesu, ale również w życiu codziennym, takich jak umiejętność efektywnego komunikowania się, pracy zespołowej, podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów oraz planowania i organizowania działań.
  3. Perspektywy zawodowe – absolwenci zarządzania mogą pracować jako menedżerowie w różnych obszarach, takich jak marketing, finanse, zasoby ludzkie czy logistyka. Mogą również założyć własną firmę lub pracować w branży konsultingowej, gdzie mogą doradzać innym organizacjom w kwestiach zarządzania.
  4. Liderowanie – studia z zarządzania kształtują umiejętności przywódcze. Absolwenci są przygotowani do pełnienia roli lidera, zarządzania zespołem i motywowania innych do osiągania celów.
  5. Zrozumienie biznesu – studia dostarczają wiedzy o różnych aspektach funkcjonowania organizacji, takich jak ekonomia, finanse, marketing czy strategia. Daje to absolwentom szerokie zrozumienie procesów biznesowych i umożliwia podejmowanie informowanych decyzji.
  6. Sieć kontaktów – podczas studiowania można nawiązać wiele cennych kontaktów. Współpraca z kolegami, wykładowcami i specjalistami z branży może prowadzić do możliwości rozwoju zawodowego i otwierać drzwi do przyszłych współprac i projektów.

Zarządzanie możesz studiować w UJW w Lubinie! Jeśli nie masz wyższego wykształcenia, ale masz świadectwo dojrzałości, to zapraszamy Cię na studia licencjackie. Jeśli jesteś już licencjatem, inżynierem lub nawet magistrem, ale chcesz poszerzyć wiedzę i umiejętności, podejmuj dwuletnie studia magisterskie (także w UJW w Lubinie).

Chcesz dowiedzieć się więcej? ZADZWOŃ! tel. 887 380 093887 380 098 lub napisz wz@ujw.pl. Zapraszamy!