Drodzy Absolwenci!

Zapraszamy Was na uroczystość Wręczenia Dyplomów Inżynierskich, która odbędzie się 11 maja 2022 r. w Filii UJW w Lubinie przy ul. Odrodzenia 21 o godzinie 13:00 (nr sali poznacie na miejscu). Będzie to kameralne spotkanie, podczas którego wręczymy dyplomy ukończenia studiów wyższych absolwentom, którzy złożyli egzaminy dyplomowe w pierwszym terminie w okresie od marca do kwietnia 2022 r.

Podczas tego spotkania wręczone zostaną także listy gratulacyjne i upominki dla najlepszych tegorocznych absolwentów oraz Certyfikaty Stypendysty KGHM PM S.A., dla studentów i absolwentów kierunku Górnictwo i Geologia, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w semestrze zimowym r. a. 2021/2022.

Będzie nam miło, jeśli zechcecie być tego dnia z nami. Na miejscu będziecie mogli nieodpłatnie wypożyczyć togę i biret, żebyście mogli w odświętnym stroju odebrać dyplom.

Prosimy o informację zwrotną na zaproszenie na adres promocja@ujw.pl lub telefonicznie 767465345 lub 767465332. Jeśli nie będziecie mogli wziąć udziału w spotkaniu, także dajcie nam znać – wpłynie to na lepszą organizację wydarzenia.

Dziękujemy i do zobaczenia!

Zespół Promocji Uczelni Jana Wyżykowskiego