JUWENALIA – PIKNIK UJW, 08 czerwca 2024, start godz. 15.00, tereny zielone w pałacu w Suchej Górnej.

W tym roku Juwenalia odbędą się pod hasłem “Piknik UJW”. Jest to wydarzenie, które ma na celu integrację naszej społeczności akademickiej – studentów, absolwentów, wykładowców, a także ich rodzin. Chcemy, aby każdy znalazł coś dla siebie i mógł spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze. Co więcej, podczas inauguracji Juwenaliów Burmistrz Polkowic, pan Wiesław Wabik, przekaże studentom symboliczny klucz do miasta, co dodatkowo podkreśli wyjątkowy charakter tego wydarzenia.

To dla nas bardzo ważne, aby Juwenalia były okazją do wspólnego świętowania i dobrej zabawy!

Zaplanowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dla najmłodszych przygotowaliśmy gry sportowe, malowanie twarzy oraz tatuaże – oczywiście te zmywalne. Dzieci będą miały również okazję otrzymać drobne upominki.

Dla dorosłych zaplanowaliśmy również wiele ciekawych aktywności. Będą to między innymi konkurencje sportowe, takie jak przeciąganie liny czy rzut piłką do kosza. Oczywiście, wszystko to będzie odbywać się w duchu zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy.

Dodatkowo, przez cały czas trwania pikniku, w tle będzie grała muzyka, która umili nam czas i stworzy odpowiednią atmosferę. Chcemy, aby wszyscy uczestnicy czuli się swobodnie i mogli cieszyć się chwilą.

Dla zainteresowanych zorganizowaliśmy również możliwość zwiedzenia pięknego pałacu w Suchej Górnej. To wspaniała okazja, aby poznać trochę historii i zobaczyć jedno z najpiękniejszych miejsc w naszej okolicy. Wycieczka do pałacu z pewnością wzbogaci nasze Juwenalia o dodatkowy wymiar kulturalny.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy tradycyjny, piknikowy poczęstunek – będzie można skosztować kiełbaski z ogniska, chleb ze smalczykiem oraz ogórki małosolne. Chcemy, aby każdy mógł poczuć się jak na prawdziwym pikniku i miło spędzić czas w gronie znajomych i rodziny.

Mamy nadzieję, że “Piknik UJW” przyciągnie wielu uczestników i stanie się tradycją naszej uczelni. Chcemy, aby to wydarzenie integrowało naszą społeczność i pozwalało na chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. Liczymy na dobrą zabawę, uśmiechy na twarzach i wspomnienia, które zostaną z nami na długo.

Pragniemy, aby Juwenalia były czasem radości i wspólnego świętowania. Zapraszamy serdecznie wszystkich – studentów, absolwentów, wykładowców i ich rodziny.

Parterem wydarzenia jest JUMP World Lubin, który przygotował wiele atrakcji dla dzieci oraz dorosłych :).

UWAGA!
W dniu imprezy od godz.12:50 obowiązują godziny rektorskie.

Do zobaczenia na Pikniku UJW!

 

Plakat informujący o Juwenaliach 2024- Piknik UJW. Z lewej strony radosna, tańcząca młoda kobieta