Miło nam poinformować, że właśnie ukazała się publikacja pt. „Zarządzanie kadrami i środowiskiem pracy”.
Redaktorem monografii jest dr Miłosz Czopek, prof. UJW, a wśród współautorów znajdują się zarówno wykładowcy UJW jak i naukowcy z dużych ośrodków akademickich z całej Polski.

A co pisze o publikacji sam redaktor? „Człowiek w organizacji „awansował” do roli integralnego komponentu w ekosystemie organizacyjnym, którego cechą jest niezwykły dynamizm. (…) Monografia „Zarządzanie kadrami i środowiskiem pracy” podejmuje próbę częściowej odpowiedzi na pytania dotyczące nowej roli pracownika w organizacji oraz ukazuje praktyczne rozwiązania umożliwiające realizację nowego relacyjnego paradygmatu.

Monografia ma charakter wieloaspektowy i jest dziełem otwartym na poszukiwania. Prezentuje wyniki badań autorów reprezentujących Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Zielonogórski, Akademię Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Akademię Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, Uczelnię Jana Wyżykowskiego, Sieć Badawczą Łukasiewicz oraz KGHM Polska Miedź S.A.

Autorzy poszczególnych rozdziałów podjęli próbę nie tylko diagnozy stanu aktualnego, lecz opracowali wskazania działań, jakie mogą zostać podjęte w ramach realizacji założeń paradygmatu relacyjnego zarządzania ludźmi w organizacjach.”

Książka niebawem będzie dostępna w naszej bibliotece.

Uśmiechnięty mężczyzna stoi i trzyma w dłoniach książkę