Pięć uśmiechających się osób podczas prezentacji wyników konkursu

12 października w Legnicy odbyło się posiedzenie jury konkursu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na najlepszą pracę dyplomową w roku akad. 2020/2021 napisaną w UJW. Autorzy najlepszych prac dyplomowych to Kamil Niechajewicz z Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych UJW w Polkowicach (kierunek Mechatronika) oraz Krzysztof Kłudka z Wydziału Zamiejscowego w Lubinie (kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji).

W składzie jury znaleźli się: ze strony LSSE, Przemysław Bożek, prezes zarządu; Bernadetta Brożyna, dyrektor Departamentu Klastrów i Komunikacji. Ze strony UJW, dr Miłosz Czopek, pełnomocnik rektora ds. dydaktycznych; dr inż. Anna Wojciechowicz, dziekan Wydziału Zamiejscowego UJW w Lubinie oraz dr Jan Walczak dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych.

Laureaci konkursu z Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych UJW:

I miejsce, inż. Kamil Niechajewicz, Mechatronika, Inteligentna szklarnia przydomowa, promotor dr inż. Stefan Giżewski.

II miejsce, inż. Karolina Ozgowicz, Logistyka, Analiza kosztów doboru środków transportu samochodowego w przedsiębiorstwie XYZ, promotor dr inż. Radosław Milewski.

III miejsce, inż. Paweł Mrozowski, Logistyka, Projekt doskonalenia magazynu na przykładzie firmy PHU Lubinpex sp. z o. o., promotor dr inż. Robert Kaszuba.

Laureaci konkursu Wydział Zamiejscowy UJW w Lubinie:

I miejsce, inż. Krzysztof Kłudka, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Opracowanie możliwości eliminacji zanieczyszczeń z nadawy, promotor dr inż. Piotry Krysiak.

II miejsce, mgr inż. Piotr Spaliński, Zarządzanie, Rola zarządzania wiedzą w nowoczesnym przedsiębiorstwie przemysłowym na przykładzie KGHM Polska Miedź SA, promotor dr Miłosz Czopek.

III miejsce, lic. Marta Kazusek, Zarządzanie, Analiza skuteczności działań i narzędzi employer brandingowych w opinii pracowników pokolenia x, y, z, promotor dr hab. Stanisław A. Witkowski, prof. UJW.

Wyróżnienia otrzymają prace dyplomowe:

inż. Jarosława Fedana

inż. Andrzeja Kohlera

inż. Norberta Marciniszyna

lic. Angeliki Stohnij

mgr Sylwii Sidorowicz

mgr. inż. Dawida Mierzwiaka,

mgr. inż. Krzysztofa Szlaskiego.

GRATULUJEMY!