Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna – studia podyplomowe dla Ciebie!

Jeśli marzy Ci się praca z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (kl. I-III SP), masz przygotowanie pedagogiczne, chęć doskonalenia się i zdobycia nowych kwalifikacji, studia podyplomowe pn. EDUKACJA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA w UJW są dla Ciebie! Nie ma co zwlekać tylko chwytać byka za rogi i złożyć podanie o przyjęcie na studia podyplomowe już teraz!

Podczas studiów dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i poznasz nowych ludzi. Zajęcia prowadzone są zarówno przez naukowców z dużych ośrodków akademickich (np. Zielona Góra, Wrocław) jak i przez praktyków na co dzień pracujących w zawodzie nauczyciela przedszkola lub edukacji wczesnoszkolnej.

Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych w UJW jest:

  • zdobycie zaliczeń ze wszystkich przedmiotów,
  • odbycie i zaliczenie praktyki zawodowej,
  • zdanie egzaminu końcowego (słuchacze NIE piszą pracy dyplomowej!).

Zagadnienia do egzaminu dyplomowego oparte są o program kształcenia i tym samym dotyczą tylko tematyki omawianej na zajęciach. Dodatkowo w programie przewidziane jest seminarium podczas którego wraz z wykładowcą wszystkie zagadnienia są raz jeszcze omówione – dzięki temu słuchacze są doskonale przygotowani zarówno do egzaminu jak i do przyszłej pracy zawodowej.

Masz pytania? Zadzwoń 767465324 lub napisz podyplomowe@ujw.pl

Więcej informacji o studiach podyplomowych znajduje się na stronie www.podyplomowe.ujw.pl . Szczegóły dotyczące rekrutacji na studia podyplomowe znajdziesz -> TUTAJ.