Dyplomy inżynierskie wręczone!

12 maja 2017 r. odbyło się uroczyste Wręczenie Dyplomów inżynierskich. Dyplomy ukończenia studiów wyższych odebrali absolwenci 3,5 letnich studiów inżynierskich na kierunkach: Informatyka, Mechatronika, Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz Górnictwo i geologia. Rektor UJW, jak co roku, uhonorował najlepszych absolwentów, którzy oprócz najważniejszych w tym dniu dyplomów, otrzymali również  listy gratulacyjne i nagrody, które zostały ufundowane przez firmę STARCOM oraz Legnicką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Na pierwszym miejscu wśród wyróżnionych znalazł się inż. Michał Tomczak, absolwent kierunku Informatyka w formie niestacjonarnej, któremu nadany został tytuł Primus Inter Pares 2017 czyli najlepszego z najlepszych. Nagrodzeni zostali także najlepsi absolwenci na pozostałych kierunkach tj.:

inż. Zbigniew Kowarzyk – absolwent Mechatroniki,

inż. Małgorzata Mularczyk, absolwentka Zarządzania i inżynierii produkcji,

inż. Mariusz Kosiek, absolwent Górnictwa i geologii,

inż. Katarzyna Gruszczyńska, absolwentka Informatyki w formie stacjonarnej.

Rektor UJW na wniosek Pani dr Barbary Teisseyre – promotor prac dyplomowych na kierunku Górnictwo i geologia postanowił także wyróżnić dwóch absolwentów Górnictwa za przygotowanie najlepszych prac inżynierskich. Wyróżnienie otrzymali inż. Albert Muzeja i inż. Maciej Błaszczyk.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!

Podczas uroczystości absolwenci także zabrali głos. Podziękowali władzom Uczelni, kadrze dydaktycznej oraz pracownikom dziekanatów i biblioteki, a na ręce Rektora Uczelni złożyli przepiękny koszt kwiatów. Absolwenci wspominali przede wszystkim radosne chwile jakie spędzili na naszej uczelni, jednak nie zabrakło też anegdot związanych z trudami sesji egzaminacyjnych. Te ostatnie lata spędzone w murach UJW na pewno pozostaną w ich pamięci.

Do inżynierskich egzaminów dyplomowych w tym roku akademickim podeszły już 102 osoby studiujące na Wydziale Nauk Technicznych w Polkowicach oraz w Wydziale Zamiejscowym UJW w Lubinie. Dodatkowo prawie 70 osób z obu wydziałów uzyskało już absolutorium, co oznacza, że z powodzeniem ukończyły cały tok nauki i obrona ich prac inżynierskich odbędzie się niebawem. Trzymamy kciuki! Najwięcej absolwentów inżynierów opuści mury Uczelni w tym roku z kierunku Górnictwo i geologia. Dziękujemy, że wybraliście naszą Uczelnię na miejsce budowania swojej ścieżki edukacyjnej i serdecznie zapraszamy Was do kontynuowania nauki na studiach magisterskich w UJW. Zapraszamy!