Akcje społeczne

HDK5Pracownicy oraz studenci UJW chętnie angażują się w działania społeczne, począwszy od ekologicznych pod hasłem „Myśl globalnie działaj lokalnie”, przez akcje charytatywne. Włączają się w pomoc w zbieraniu funduszy na leczenie naszych Absolwentów. Przynajmniej raz w roku z inicjatywy studentów organizowana jest akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku oraz akacja honorowego krwiodawstw.

Studenci gromadzą również materiały biurowe i książki, które trafiają do polskich rodzin na Litwie i na Ukrainie. Prowadzimy zbiórkę zakrętek czy makulatury dla potrzebujących dzieci. Ponadto zostaliśmy Mecenasem Sportu – partnerami drużyn tenisa stołowego KGHM ZANAM UJW Polkowice oraz drużyny piłkarskiej UZZM Ice StorM.

Szkoła Liderów12313826_820038538104890_1989302410466473888_n

Partner sportu

Zakręć się na pomaganie innym!

Szlachetna Paczka

Zbiórka krwi i szpiku

Bądź ECO!

Z Waszej strony czuliśmy do tej pory dużą aprobatę i widzieliśmy także Wasze zaangażowanie w inicjatywy. Dlatego też utwierdziliśmy się w przekonaniu, że obrana „społeczna” droga jest zarówno dla nas, jak i dla Was bardzo ważna. Jeżeli macie pomysł na ciekawą akcję społeczną piszcie: promocja@ujw.pl. Chętnie Was wesprzemy. Jednocześnie dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie!